MENU       INFORMACJE       EKSTRA
      KONTAKT
      O INSTYTUCIE
      AKTUALNOŚCI
      PROJEKTY
      NOWOŚCI
      INFORMACJA
      ZAKRES PRAC NAUKOWYCH; NAUKOWO_BADAWCZYCH
      KONFERENCJE - CONFERENCE
Ekologia Pogranicza (EP'17); Экология пограничной области (ЭПО‘17); Ecology of Borderland (EB'17)
Społeczna Odpowiedzialność Biznesu-SOB'16, Корпоративной Социальной Ответственности – KCO’16, Corporate Social Responsibility - CSR'16
Data i miejsce; Дата и место; Date and place
Obszary tematyczne; Тематические пространства; Thematic areas
Międzynarodowy Komitet Naukowy; Международный Хаучный Комитет; International Scientific Committee
Języki konferencji; Языки конференции; Languages of conference
Karta zgłoszenia; Карточка заявки; Card of notification
Koszty uczestnictwa; Издержки участия; Costs of participation
Kalendarium; Жронологический перечень; Calendar
Wymagania edytorskie; Редакторские требования; Editor's requirements
Noclegi; Ночлеги ; Lodgings
Kontakt; Контакт; Socket
Informacje o konferencji - Информации о конференции - Information about conference
WW'14 - ПС'14 - SL'14
Bezpieczeństwo Publiczne - BP'20; Публичная Безопасность - ПБ‘20; Public Safety - PS'20
Zarządzanie technologią - ZT'14; Технология управления - YT"14; Technology Management - MT"14
Inżynieria Technologii Wytwarzania (ITW), Инжъниерия технологии изготовления (ИТИ), Engineering Technology Manufacturing (ETM)
      STUDIA PODYPLOMOWE
      GALERIE
      CIEKAWE STRONY
      ARCHIWUM
Międzynarodowy Komitet Naukowy; Международный Хаучный Комитет; International Scientific Committee

Przewodniczący - Tadeusz ZABOROWSKI  - Polska

Wiceprzewodniczący - Zygmunt BAUMAN – Wielka Brytania, Daniel FIC – Polska, Tatiana RONGIŃSKA – Polska, Xuesong YIN – Chiny,  Robert WOŹNIAK - Polska

Sekretarz Naukowy - Wioleta DĘBCZYŃSKA - Polska

e-mail: wiola.debczynska@gmail.com

Sekretarz Organizacyjny - Zbigniew ZALESIŃSKI - Polska

Członkowie -

Aldona ANDRZEJCZAK – Polska, Viacheslav S. AKOPOV – Rosja, Annika ALEXIUS – Szwecja, Denisard ALVES – Brazylia, Tony APÉRIA – Szwecja, Gornitzka, ÅSE – Norwegia, Atsushi KAJII – Japonia, Anna G. BADFALOVA – Rosja, Adam BARTOSZEK – Polska, Nansen BEHAR – Bułgaria, Vered BLASS – Izrael, Samo BOBEK – Słowenia, Valerij BONDAREV – Rosja, Mário Fernando Maciel CALDEIRA – Portugalia, Małgorzata CZERSKA – Polska, Denis ARNOLD – Francja, Dimitr DENKOV – Bułgaria, Fabrizio D'ASCENZO – Włochy, Oliver FABEL – Austria, Erik FRANCKX – Belgia, Eliza FREJTAG-MIKA – Polska, Kazimierz FRIESKA – Polska, Robert GIROUX – Kanada, María Begoña García GRECIANO  - Hiszpania, Thorsten HENS – Szwajcaria, Ha Van HOI – Wietnam, Anna JEDYNAK -  Polska, Piotr JEDYNAK – Polska, Li JINGWEN – Chiny, Barthélémy JOBERT – Francja, Tausz KATALIN  - Węgry, Nermend KESRA – Polska, Jozef KOMORNÍK – Słowacja, Krzysztof KOSELA – Polska,  Valerij A. KORECKIJ – Rosja, Tonći LAZIBAT – Chorwacja, Agamali MAMEDOV – Rosja, Sally MAPSTONE – Wielka Brytania, Vanda MARAKOVA – Slovakia, Egas MONIZ – Portugalia, Ryszard NAZAR – Polska, Eugeniusz NIEDZIELSKI – Polska, Kazuo NISHIMURA – Japonia, Bartosz MICKIEWCZ – Polska, Alibert G. MNACAKANJAN – Rosja, Naili  MUCHARJAMOV – Rosja, Bogdan NOGALSKI – Polska,  Leon OLSZEWSKI – Polska,  Jan-Hendrik OLBERTZ – Niemcy, Dali  OSEPASHVILI – Gruzja, Kazimierz PAJĄK – Polska,  Răzvan PAPUC – Rumunia, Alberto Lozano PLATPNOFF – Polska, José Pedro PONTES – Portugalia, Stanisław POPŁAWSKI – Polska,   Todor POPOV – Bułgaria, Anita SHARMA – Indie, Nikolaevich V. SERGEJ – Kazachstan, M. L. SINGLA (Head) – Indie, Agnieszka SITKO-LUTEK – Polska, Elżbieta SKORUPSKA-RACZYŃSKA – Polska, Henryk SOBOLEWSKI – Polska,  Vincent ŠOLTÉS – Słowacja, John STACHURSKI  - Australia, Dagmar STAHLBERG – Niemcy, Vjeran STRAHONJA  - Chorwacja, Roman STRYJSKI – Polska,  Marek SZCZEPAŃSKI – Polska,   Sonja TREVEN – Słowenia, Stefan TRZCIELIŃSKI – Polska,  Lehmijoki, ULLA – Finlandia, Edward URBAŃCZYK – Polska, Kanniainen, VESA – Finlandia, Ulrich WAGNER – Niemcy, Grażyna WIECZORKOWSKA-WIERZBICKA – Polska, Hale WOODRUFF – USA, Ian Young AO - Australia


Председатель - Тадеуш ЗАБОРОВСКИЙ  - Польша

Заместитель председателя - Сигизмунд БАУМАН - Великобритания, Даниил ФИЦ - Польша,  Татьяна РОНГИНЬСКА - Польша, Ксуэсонг ЫИН - Китай, Робер ВОЗНЯК - Польша

Научный секретарь - Вёлета ДЭМБЧЫНЬСКА  - Польша,

 e-mail: wiola.debczynska@gmail.com

Организационный секретарь - Збигнев ЗАЛЕСИНЬСКИЙ  - Польша

 Члены

Альдона АНДЖЕЙЧАК - Польша, Вяхэсляв С. АКОПОВ - Россия, Анника АЛЕКСЮС – Швеция, Дэнисард АЛЬВЭС – Бразилия, Тонны АПЭРЯ – Швеция, Горнитзка, ÅСЭ – Норвегия, Атсуши КАЙИИ – Япония, Анна Ч. БАДФАЛЁВА - Россия, Адам БАРТОШЕК - Польша, Сигизмунд БАУМАН - Англия, Нансен БЭГАР – Болгария, Вэрэд БЛЯСС – Израиль, Oдин БОБЭК – Словения, Валерий БОНДАРЭВ - Россия, Марё Фэрнандо Мацель ЦАЛЬДЭИРА – Португалия, Малгожата ЧЕРСК - Польша, Денис АРНОЛЬД – Франция, Димитр ДЭНКОВ - Болгария, Фабризё Д'АСЦЕНЗО – Италия, Оливер ФАБЭЛь – Австрия, Даниил ФИЦ - Польша, Эрик ФРАНЦККC – Бельгия, Элиза ФРЭЙТАГ-МИКА - Польша, Kазимир ФРЕСКА - Польша, Робер ГИРОУКС – Канада, Бэата ГЛИНКА - Польша, Маря Бэгоñа Гарця ГРЭЦЯНО – Испания, Tорстэн ГЭНС – Швейцария, Га Ван ГОИ – Вьетнам, Анна ЕДИНAК - Польша, Пётр ЕДИНАК - Польша, Льи ЙИНГВЭН – Китай, Бартэлемы ЁБЭРТ – Франция, Тауш КАТАЛИН – Венгрия, Нэрмэнд КЭСРА - Польша, Ёзэф КОМОРНИК – Словакия, Христофор КОСЭЛЯ - Польша, Валерий А. КОРЭЦКИЙ – Россия, Тонцьи ЛЯЗИБАТ – Хорватия, Агамальи МАМЭДОВ - Россия, Сальльы МАПСТОНЭ – Великобритания, Ванда МАРАКОВА – Словакия, Эгас МОНИЗ – Португалия, Ричард НАЗАР - Польша, Эугэнюш НЕДЗЕЛЬСКИЙ - Польша, Казуо НИШИМУРА – Япония, Бартош МИЦКЕВЧ - Польша, Алибэрт Ч. МНАЦАКАНЬЯН - Россия, Наильи МУХАРЬЯМОВ - Россия, Богдан НОГАЛЬСКИЙ - Польша, Лев ОЛЬШЕВСКИЙ - Польша, ян-Гэндрик ОЛЬБЭРТЗ – Германия, дали ОСЭПАШВИЛЬИ - Грузия, Казимир ПАУК - Польша, Рăзван ПАПУЦ – Румыния, Альберта Лёзано ПЛЯТПНОФФ - Польша, Хосе Педро ПОНТЭС – Португалия, Станислав ПОПЛАВСКИЙ - Польша, Тодор ПОПОВ - Болгария, Анита ШАРМА – Индия, Николяэвих В. СЭРГЭЙ - Казахстан, Г. гг. СИНГЛ (Гэад) – Индия, Агнешка СИТКО-ЛЮТЭК - Польша, Елизавета СКОРУПСКА-РАЧЫНЬСКА - Польша, Генрих СОБОЛЕВСКИЙ - Польша, Винцент ШОЛЬТЭС – Словакия, Джон СТАХУРСКИЙ – Австралия, Альберта Лёзано ПЛЯТПНОФФ - Польша, Хосе Педро ПОНТЭС – Португалия, Станислав ПОПЛАВСКИЙ - Польша, Тодор ПОПОВ - Болгария, Татьяна РОНГИНЬСКА - Польша, Анита ШАРМА – Индия, Николяэвих В. СЭРГЭЙ - Казахстан, Агнешка СИТКО-ЛЮТЭК - Польша, Елизавета СКОРУПСКА-РАЧЫНЬСКА - Польша, Генрих СОБОЛЕВСКИЙ - Польша, Винцент ШОЛЬТЭС – Словакия, Джон СТАХУРСКИЙ – Австралия


 Chairman  - Tadeusz ZABOROWSKI   - Poland

Vice-Chairman - Zygmunt BAUMAN – United Kingdom, Daniel FIC – Poland,  Tatiana RONGIŃSKA -  Poland, Xuesong YIN – Chiny,  Robert WOŹNIAK – Poland

Scientific Secretary - Wioleta DĘBCZYŃSKA - Poland, e-mail: wiola.debczynska@gmail.com

Organizational secretary - Zbigniew ZALESIŃSKI- Poland
 

Members

Aldona ANDRZEJCZAK – Poland,  Viacheslav S. AKOPOV – Russia, Annika ALEXIUS–Sweden, Denisard ALVES–Brazil, Tony APÉRIA– Sweden, Gornitzka, ÅSE–Norway, Atsushi KAJII–Japan, Anna G. BADFALOVA – Russia, Adam BARTOSZEK – Poland, Nansen BEHAR – Bulgaria, Vered BLASS–Israel, Samo BOBEK–Slovenia, Valerij BONDAREV–Russia, Mário Fernando Maciel CALDEIRA–Portugal, Małgorzata CZERSKA–Poland, Denis ARNOLD–France, Dimitr DENKOV – Bulgaria, Fabrizio D'ASCENZO – Italy, Oliver FABEL–Austria,  Erik FRANCKX – Belgium, liza FREJTAG-MIKA– Poland, Kazimierz FRIESKA–Poland, Robert GIROUX – Canada, María Begoña García GRECIANO  - Spain, Thorsten HENS – Switzerland, Ha Van HOI – Vietnam, Anna JEDYNAK -  Poland, Piotr JEDYNAK – Poland, Li JINGWEN – China, Barthélémy JOBERT–France, Tausz KATALIN - Hungary, Nermend KESRA– Poland,  Jozef KOMORNÍK–Slovakia, Krzysztof KOSELA–Poland,  Valerij A. KORECKIJ–Russia, Tonći LAZIBAT–Croatia, Agamali MAMEDOV– Russia, Sally MAPSTONE–United Kingdom, Vanda MARAKOVA – Slovakia, Egas MONIZ–Portugal, Ryszard NAZAR–Poland, Eugeniusz NIEDZIELSKI–Poland, Kazuo NISHIMURA–Japan, Bartosz MICKIEWCZ – Poland, Alibert G. MNACAKANJAN – Russia, Naili  MUCHARJAMOV – Russia, Bogdan NOGALSKI–Poland, Leon OLSZEWSKI– Poland, Jan-Hendrik OLBERTZ–Germany, Dali OSEPASHVILI–Georgia, Kazimierz PAJĄK – Poland,  Răzvan PAPUC – Romania, Alberto Lozano PLATPNOFF–Poland, José Pedro PONTES–Portugal, Stanisław POPŁAWSKI– Poland,   Todor POPOV – Bulgaria, Anita SHARMA– India, Nikolaevich V. SERGEJ–Kazakhstan, M. L. SINGLA (Head) – India, Agnieszka SITKO-LUTEK–Poland, Elżbieta SKORUPSKA-RACZYŃSKA – Poland, Henryk SOBOLEWSKI – Poland,  Vincent ŠOLTÉS – Slovakia, John STACHURSKI-Australia, Dagmar STAHLBERG – Germany, Vjeran STRAHONJA-Croatia, Roman STRYJSKI–Poland, Marek SZCZEPAŃSKI–Poland, Sonja TREVEN–Slovenia, Stefan TRZCIELIŃSKI–Poland, Lehmijoki, ULLA–Finland, Edward URBAŃCZYK– Poland,  Kanniainen, VESA – Finland, Ulrich WAGNER – Germany, Grażyna WIECZORKOWSKA-WIERZBICKA – Poland,  Hale WOODRUFF – USA, Xuesong YIN – China, Ian Young AO – Australia.

 

    POPRZEDNIA STRONA                   NA GÓRĘ STRONY                        NASTĘPNA STRONA

Uprzejmie informujemy, że dysponujemy biegłymi sądowymi i opracowujemy na potrzeby prowadzenia postępowań sądowych i prokuratorskich: opinie, ekspertyzy, badania m.in. z budownictwa wraz z wszystkimi branżami (instalacje, konstrukcje, architektura, technologia), bezpieczeństwa i higieny pracy, urządzeń technicznych, budowy i eksploatacji maszyn, ekonomii, finansów, energetyki, procesów wytwarzania, zarządzania, ochrony środowiska, medycyny, ekologii, geologii, geotechniki, rybactwa, elektroniki, elektrotechniki, energetyki, inżynierii materiałowej, inżynierii produkcji, telekomunikacji,  księgowości i transportu. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Projekt i realizacja: Sukurs 2 Technologie Informatyczne