MENU       INFORMACJE       EKSTRA
      KONTAKT
      O INSTYTUCIE
      AKTUALNOŚCI
Komisja Ergonomii PAN
Komisja Budowy Maszyn PAN O/Poznań
Komisja Nauk Organizacji i Zarządzania PAN O/Poznań
Komisja Inżynierii Powierzchni PAN
Współpraca z WSTE w Szczecinie
Wyższa Szkoła Zawodowa "Kadry dla Europy" w Poznaniu
Lubuski Sejmik Gospodarczy
      PROJEKTY
      NOWOŚCI
      INFORMACJA
      ZAKRES PRAC NAUKOWYCH; NAUKOWO_BADAWCZYCH
      KONFERENCJE - CONFERENCE
      STUDIA PODYPLOMOWE
      GALERIE
      CIEKAWE STRONY
      ARCHIWUM
Komisja Inżynierii Powierzchni PAN

W marcu 2019 r. odbyło się pierwsze zebranie nowo powołanej Komisji Inżynierii Powierzchni PAN Oddział w Poznaniu, które zwołał prof. Marek Świtoński - prezes Oddziału PAN w Poznaniu. Prof. Marek Świtoński poinformował, że Komisja Inżynierii Powierzchni PAN jest największa i skupia ludzi nie tylko z ośrodka poznańskiego ale z różnych ośrodków naukowych w cały kraju oraz z zagranicy, m.in. Francji, Rosji, Słowacji itp. Z radością informujemy, że prof. Tadeusz Zaborowski został wybrany do Komisji Inżynierii Powierzchni PAN i z rąk prof. Marka Świtońskiego otrzymał nominację do tej Komisji. Podczas tego zebrania odbyły się także wybory władz Komisji. Prof. Tadeusz Zaborowski został jednogłośnie wybrany przewodniczącym Komisji, wiceprzewodniczącym Komisji także jednogłośnie został wybrany prof. Ryszard Wójcik a sekretarzem Komisji - także jednogłośnie - prof. Mariusz Jenek. Serdecznie gratulujemy nowo wybranym władzom Komisji i życzymy wielu sukcesów.

Pliki do pobrania:

  • Nowe_władze_Komosji.docx (15 kB) - Miło nam poinformować, że Pan Prof. Tadeusz Zaborowski został wybrany przewodniczącym Komisji Inżynierii Powierzchni PAN w Poznaniu na kadencję 2023 2026. Wiceprzewodniczącym Komisji jest prof. Ryszard Wójcik a sekretarzem Komisji został wybrany prof. Mariusz Jenek. Gratulujemy
    POPRZEDNIA STRONA                   NA GÓRĘ STRONY                        NASTĘPNA STRONA

Uprzejmie informujemy, że dysponujemy biegłymi sądowymi i opracowujemy na potrzeby prowadzenia postępowań sądowych i prokuratorskich: opinie, ekspertyzy, badania m.in. z budownictwa wraz z wszystkimi branżami (instalacje, konstrukcje, architektura, technologia), bezpieczeństwa i higieny pracy, urządzeń technicznych, budowy i eksploatacji maszyn, ekonomii, finansów, energetyki, procesów wytwarzania, zarządzania, ochrony środowiska, medycyny, ekologii, geologii, geotechniki, rybactwa, elektroniki, elektrotechniki, energetyki, inżynierii materiałowej, inżynierii produkcji, telekomunikacji,  księgowości i transportu. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Projekt i realizacja: Sukurs 2 Technologie Informatyczne